Deze vrijstaande villa ligt op het vakantiepark Noordzee Résidence Cadzand-Bad, op slechts 400 m van het Noordzeestrand en 13 km van de bekende en charmante Belgische badplaats Knokke.
De villa is compleet en comfortabel ingericht en beslaat twee verdiepingen. Op de begane grond vindt u de woonkamer met tv en vloerverwarming en een open keuken met vaatwasser. In de hal heeft u de beschikking over een apart toilet. Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers met elk twee eenpersoons boxspringbedden die als tweepersoonsbed kunnen worden opgesteld. Er is een badkamer met douche en een heerlijke infraroodsauna. Ideaal om helemaal tot rust te komen. Op de overloop is een apart toilet.
Via de openslaande deuren bereikt u de tuin met een terras met tuinmeubilair. Er is ruimte om één auto bij de villa te parkeren.
Op het vakantiepark Noordzee Résidence Cadzand-Bad zijn diverse villa's te huur voor vier tot zestien personen.
Let op: De hierboven getoonde indeling kan per vakantieverblijf verschillen.