WIZARD MEMBER
Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Boek jouw perfecte zomervakantie! Tot 25% korting met code: SUMMER
 
Boek Nu!
Gerestyld huis met 5 badkamers bij Vrachelse Heide, Oosterhout
Gerestyld huis met 5 badkamers bij Vrachelse Heide, Oosterhout
Gerestyld huis met 5 badkamers bij Vrachelse Heide, Oosterhout

Gerestyld huis met 5 badkamers bij Vrachelse Heide

Oosterhout, North Brabant, Netherlands

3.9/5
Goed21 Beoordelingen
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 31 Mei 2025
Uitgelicht
18 Gasten
9 Slaapkamers
5 Badkamers
Gebied: 275.0 m²
Vakantiehuis
Hoog gewaardeerd voor
Nieuw
Locatie
Prettig verblijf
Kwaliteit van de Accommodatie
Buiten en Omgeving
Voorzieningen
Beschrijving
Deze ruime, vrijstaande en gerestylede villa is gelegen op het bosrijke vakantiepark De Katjeskelder, niet ver van Nationaal Park De Biesbosch en toch op slechts 10 km van de gezellige stad Breda. De villa bestaat uit drie verdiepingen. Op de begane grond vindt u een ruime woonkamer en een goed uitgeruste open keuken, evenals twee slaapkamers met en-suite badkamer. Op de eerste verdieping vindt u vijf slaapkamers en drie badkamers. Op de tweede verdieping bevinden zich nog eens twee slaapkamers. Op de begane grond bevindt zich tevens een apart toilet. Alle slaapkamers zijn voorzien van twee eenpersoons boxspringbedden, waarvan sommige in een tweepersoonsopstelling. Tenzij anders vermeld, beschikken de badkamers over een douche.
Buiten vindt u een tuin en een gemeubileerd terras. Er zijn twee kinderbedjes, twee kinderstoelen, traphekjes en beveiligde stopcontacten. Een berging met wasmachine en droger maken het plaatje compleet. Buiten is er een niet-omheinde tuin met terras en tuinmeubilair. Er is parkeergelegenheid in de buurt van de villa. Op vakantiepark De Katjeskelder kunt u diverse accommodaties huren voor groepen van vier tot tweeëntwintig personen. Let op: Het zwembad is gesloten in verband met onderhoud van 10 tot en met 24 november 2025.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
3.9/5
Goed
21 Beoordelingen · 14 recensies

Beoordelingen van klanten (14)
Alle (14)
Locatie (8)
Prettig verblijf (7)
Kwaliteit van de Accommodatie (6)
Buiten en Omgeving (4)
Voorzieningen (4)
Mr Chehade·30 jul 2022
4.8/5
Tolle Anlage Freundliches Personal
Ms Nicolle Reumkens·14 aug 2020
4.5/5
Mooie pas gerenoveerde accomodatie. Wij waren met 11 personen. Volgens mij wordt het wel krap als je met 18 in het huisje bent. Ook katjeskelder is mooie locatie. Leuke huisjes en gezellig park. Helaas geen horretjes, dus we op muggen jacht. Super vakantie gehad.
Mr H Kattenbelt·10 sep 2024
4.4/5
Het door ons gehuurde huis was zeer ruim voor 10 volwassenen en 4 kinderen. Belvilla had ons een plekje gegeven grenzend aan een speelterreintje, ideaal. De inrichting was perfect, binnen en buiten genoeg stoelen en banken. Ook het serviesgoed en de kookspullen waren ruim aanwezig.
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Zwembad
Wifi
Tuin
Afwasmachine
Balkon
Ligbad
Kinderbed
Combimagnetron
checkmark Created with Sketch.
Wasbak
Traphekje
Badkamer
checkmark Created with Sketch.
Hal
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Travel Support Damage Support Boekingskosten Reisondersteuning Toeristenbelasting Eindschoonmaak
Extra kosten
(niet meegenomen in getoonde prijs)
BedlinnenMogelijkheid te huren per pakket, € 13.75 p.p./verblijf
Optionele services ter plaatse
WifiGratis
LinnengoedBedden opgemaakt bij aankomst € 7.25 p.p.
Kinderstoel€ 9.00/verblijf
Kinderbed€ 9.00/verblijf
BadlinnenMogelijkheid tot huren, € 10.95 p.p./verblijf
KeukenlinnenMogelijkheid tot huren, € 8.95/verblijf
Goed om te weten
HuisdierenNiet toegestaan
Regels en beleid
  • Aankomst
    4 PM - 5 PM
    Vertrek
    10 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
  • U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen
  • Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
  • Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
  • Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
  • Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd
  • Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
Momenteel niet beschikbaar
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€332
per nacht
€446tot 25% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring