WIZARD MEMBER
Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Paasactie verlengd! Bespaar tot 25% met code EASTER25 tot en met 23 april!
 
Boek Nu!
Natuurthemalodge op slechts 100 meter. van de zee, Zandvoort
Natuurthemalodge op slechts 100 meter. van de zee, Zandvoort
Natuurthemalodge op slechts 100 meter. van de zee, Zandvoort

Natuurthemalodge op slechts 100 meter. van de zee

Zandvoort, North Holland, Dutch coast, Zandvoort Umgebung, Netherlands

4.2/5
Zeer goed19 Beoordelingen
Gratis annuleren tot 43 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Apr 2025
Uitgelicht
6 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamer
Gebied: 110.0 m²
Vakantiehuis
Beschrijving
Deze ruime Sea Lodge (110 m²) is smaakvol ingericht en verdeeld over twee verdiepingen. Geïnspireerd door de Amsterdamse Waterleidingduinen omarmt de lodge een natuurthema, dat de serene omgeving weerspiegelt waar herten, vossen en konijnen rondzwerven. Binnen wordt de natuurlijke ambiance voortgezet met echte planten en duurzaam meubilair, gemaakt door het Nederlandse designbedrijf Hout Van de Stad. Een uniek detail is de QR-code op de bedpanelen, waarmee gasten meer te weten kunnen komen over de oorsprong en geschiedenis van de boom. Buiten versterken een insectenhotel, een ontspannende hangmat en voederbakken voor vogels de verbinding met de natuur. De begane grond biedt een lichte woonkamer met een zithoek, Smart TV en eethoek. De open keuken is volledig uitgerust met een vaatwasser, combimagnetron, Nespresso-apparaat en een Vostello die kokend en bruisend water levert. Er is ook een apart toilet op deze verdieping.
Boven zijn er twee slaapkamers, elk met twee boxspringbedden die kunnen worden samengevoegd tot tweepersoonsbedden. Op de overloop staat een stapelbed en op de verdieping zijn twee badkamers met een douche en toilet. Tuinmeubilair is beschikbaar voor ontspanning in de buitenlucht. Sea Lodges Zandvoort is een autoluw park waar parkeren niet direct bij de lodge is toegestaan. Er kan één auto per lodge op het centrale parkeerterrein worden geparkeerd, terwijl extra auto's gebruik kunnen maken van de openbare strandparkeerplaats (tegen betaling). Er kan een kinderbedje in de lodge worden geplaatst, maar er is slechts één baby toegestaan. Barbecueën is toegestaan, maar gasten moeten hun eigen BBQ meenemen en een emmer water bij de hand houden. Er zijn verschillende andere lodges bij Sea Lodges Zandvoort beschikbaar voor 4 tot 18 personen, met opties voor één of meerdere verdiepingen. Let op: De Formule 1 Grand Prix van Nederland wordt gehouden in Zandvoort van 29 tot en met 31 augustus 2025. Voorbereidingen een week van tevoren kunnen van invloed zijn op de bereikbaarheid en het parkeren, met sleepvoorschriften die vanaf 27 augustus van kracht zijn, dus houd de bewegwijzering goed in de gaten.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.2/5

Zeer goed

19 Beoordelingen
Loraine Bergsma·21 dec 2020
4.6/5
We verbleven in de Clear Nature lodge. Een erg mooi en nieuw huisje. Ook de service van Qurios was erg goed. Beter dan we gewend zijn dan bijvoorbeeld bij Landal of Center Parcs.
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wifi
Afwasmachine
Combimagnetron
checkmark Created with Sketch.
Wasbak
Tv
checkmark Created with Sketch.
Woonkamer
Koffiezetapparaat
Badkamer
Tuinmeubilair
checkmark Created with Sketch.
Slaapkamer
checkmark Created with Sketch.
Stapelbed
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Boekingskosten Dekking schade Reisdekking Bedlinnen Eindschoonmaak Toeristenbelasting Badlinnen Keukenlinnen
Optionele services ter plaatse
Kinderstoelgratis (op aanvraag)
Kinderbedgratis (op aanvraag)
WifiGratis
Goed om te weten
HuisdierenNiet toegestaan
Regels en beleid
  • Aankomst
    4 PM - 5 PM
    Vertrek
    10 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
  • Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan
  • Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
  • Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
  • Huisdieren anders dan honden zijn niet toegestaan
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
Momenteel niet beschikbaar
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€235
per nacht
€996tot 76% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren