WIZARD MEMBER
Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Sla de zomer niet over! Boek met de Belvilla app en krijg tot 25% korting met code APPONLY
 
Download Nu!
Vakantiehuis in Casarano met tuin, Lecce
Vakantiehuis in Casarano met tuin, Lecce
Vakantiehuis in Casarano met tuin, Lecce

Vakantiehuis in Casarano met tuin

Lecce, Pulia, Italy

4.5/5
Uitstekend18 Beoordelingen
Gratis annuleren tot 21 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 31 Maa 2025
Uitgelicht
3 Gasten
2 Slaapkamers
1 Badkamer
Gebied: 65.0 m²
Vakantiehuis
Hoog gewaardeerd voor
Nieuw
Buiten en Omgeving
Locatie
Gastheer
Kwaliteit van de Accommodatie
Nabijgelegen Activiteiten
Beschrijving
Het Salento gebied heeft een hele rijke geschiedenis met veel tradities en natuurlijke en bijzondere architectonische schoonheden. Casarano ligt midden in het centrum van de Salento en van hieruit is het zeer gemakkelijk om de toeristische bestemmingen te bereiken. Denk hierbij ook aan de Adriatische Zee en de Ionische Zee! La Casina della Quiete is een mooi, rustige en onafhankelijke huisje - een klassieke Salentinese familiesituatie met binnenplaats - een paar kilometer van de zee van Gallipoli en de prachtige stranden van de Ionische kust. Gehuisvest in een oude steengroeve is de bijzondere, ingerichte tuin exclusief beschikbaar voor de gasten, de ideale plek om te ontspannen en te genieten van absolute rust en privacy..
Beoordelingen en recensies
4.5/5
Uitstekend
18 Beoordelingen · 18 recensies

Beoordelingen van klanten (18)
Alle (18)
Buiten en Omgeving (16)
Locatie (16)
Gastheer (13)
Kwaliteit van de Accommodatie (10)
Nabijgelegen Activiteiten (10)
Mr jacob van den Top·26 okt 2019
5.0/5
Zeer hartelijke ontvangst. Tommaso had 3 prachtige streekwijnen klaargezet als welkom. Deaccomodatie is vrij uniek: je staat in een drukke straat in het centrum van Casarano, een klein kapelletje links en een deurtje rechts in een blinde muur... Wat moet dit worden, vraag je je af. Dan gaat het deurtje open en je heb een schitterend oud huis tot je beschikking, prachtig in stijl gehouden en zo lijkt het gebouwd op de oude stadsmuur van het dorp. Ruime kamers, grote keuken ee n leuk terras achter en dan.. de trap af naar een grote tuin vol sinaasappelbomen ,,een groot terras, een barbecue en een douche, ligbedden kortom een heel positieve verrassing Het huis heet " het huis van de rust" en inderdaad, alhoewel midden in het centrum, hoor je eigenlijk niets en kunt dus in alle rust de zon zien ondergaan! Kortom fantastisch en wat een aardige eigenaar, die zelfs nog een afscheidscadeautje voor ons had. Bedankt Tommaso voor je geweldige huis!
Meer lezenMinder lezen
Mr Jeff Van Zijl·04 jul 2017
5.0/5
prachtige accommodatie, heel erg aardige en behulpzame eigenaar. zeer warm welkom. heerlijke tuin.
Ms gerd croonen·11 sep 2016
5.0/5
heel vriendelijke ontvangst door de eigenaar. huisje is gezellig en van alles voorzien. zalig terras en tuin. vlakbij winkel, restaurant,... en toch heerlijk rustig.
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
checkmark Created with Sketch.
Wifi
Airconditioning
checkmark Created with Sketch.
Dakterras
Wasmachine
Bbq
Open haard
Tuin
Oven
Kinderbed
checkmark Created with Sketch.
Wasbak
Fornuis
Badkamer
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Centre (Lecce)
50.0 km
Centre (Otranto)
45.0 km
Centre (Porto Cesareo)
45.0 km
Centre (Santa Maria di Leuca)
10.0 km
Sea (Beautiful beaches at Gallipoli)
20.0 km
Airport (Brindisi)
100.0 km
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Boekingskosten Dekking schade Reisdekking Bedlinnen Eindschoonmaak Badlinnen Keukenlinnen
Optionele services ter plaatse
Kinderstoelgratis (op aanvraag)
WifiGratis
Goed om te weten
HuisdierenNiet toegestaan
Regels en beleid
  • Aankomst
    5 PM - 8 PM
    Vertrek
    10 AM - 12 PM
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
  • Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
Momenteel niet beschikbaar
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€75
per nacht
€88tot 14% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren