Dit prachtige huis van 200 m² in La Baule is geschikt voor maximaal 10 personen. Het heeft vijf slaapkamers met acht eenpersoonsbedden en een slaapbank in de woonkamer. Het biedt een rustige en lichte omgeving, ideaal voor een verblijf met familie of vrienden.
Ideaal gelegen, op een steenworp afstand van talrijke bars en restaurants, op slechts 200 meter van het strand en dichtbij het centrum van La Baule. De omgeving is vol bezienswaardigheden binnen 15 minuten rijden: het Château de Careil, het Parc des Dryades, de Marais de Brière en het Musée Aéronautique Presqu'île Côte d'Amour. Ook het strandrestaurant ‘Le B’ en de Crêperie du Derwin in Batz zijn een bezoek waard.
Het huis heeft twee badkamers, een volledig uitgeruste keuken, een eetkamer en een woonkamer. Tijdens uw verblijf beschikt u over een garage, Wi-Fi, een televisie, een wasmachine, een barbecue en een Senseo-koffiezetapparaat.
Beddengoed en handdoeken worden op verzoek en tegen een toeslag verstrekt. Voor en na elk verblijf wordt er professioneel schoongemaakt. Het treinstation La Baule-Escoublac ligt op 9 minuten rijden met de auto en het vliegveld ligt op 15 minuten afstand. Er wordt een borg van € 250 gevraagd.