Deze eeuwenoude boerderij is omgeven door een prachtige grote tuin. Het huis is geschikt voor 4 volwassenen, met of zonder kinderen. Het huis is gezellig en sfeervol. Boven zijn 2 ruime slaapkamers met een eigen badkamer en toegang tot het terras. Er is een slaapvide die speciaal geschikt is voor kinderen vanwege het lage plafond en de steile trap. In de tuin vindt u verschillende terrassen met tuinmeubilair en kunt u genieten van het prachtige uitzicht en het zwembad. In de ruime buitenkeuken kunt u heerlijk barbecueën.
Het huis ligt tussen het stadje Draguignan en het dorp Figanières.
De kust ligt op 30 minuten rijden en er zijn allerlei pittoreske dorpjes in de buurt, zoals Flayosc en Bargemon. Ook het kustplaatsje Sainte Maxime is een bezoek waard. De prachtige Gorges du Verdon en het Lac Saint-Croix met zeer mooie afgelegen stranden liggen op 45 minuten rijden.
Voor de kinderen is er een trampoline en een tafeltennistafel aanwezig. De bedden zijn opgemaakt bij aankomst. Dit huis wordt niet verhuurd aan jeugdgroepen. Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten en drinkpartijen in dit huis is verboden.