WIZARD MEMBER
Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Gezellig chalet vlakbij skigebied in Javorník, Rudník
Gezellig chalet vlakbij skigebied in Javorník, Rudník
Gezellig chalet vlakbij skigebied in Javorník, Rudník

Gezellig chalet vlakbij skigebied in Javorník

Rudník, Bohemian, Giant mountains / Northern-Bohemian, Reuzengebergte , Czech Republic

4.5/5
Uitstekend7 Beoordelingen
Gratis annuleren tot 21 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 30 Apr 2025
Uitgelicht
6 Gasten
3 Slaapkamers
2 Badkamers
Gebied: 80.0 m²
Vakantiehuis
Beschrijving
Dit gezellige vakantiehuis is gelegen in het pittoreske valleitje van Javornik. De sfeervolle woning beschikt over 2 badkamers, 3 slaapkamers met in totaal 6 slaapplaatsen en is ideaal voor families. Rondom het vakantiehuis is een ruime tuin met een terras en tuinmeubilair waar je lekker ontspant en van de zon geniet. De vakantiewoning is kindvriendelijk. Er is gelegenheid tot parkeren. Javornik is gunstig gelegen aan de rand van het prachtige natuurpark Krkonose, in het Reuzengebergte. Javornik is een klein dorpje en heeft zelf geen winkels, maar op zo’n 10 autominuten liggen de steden Vrchlabi (8 km) en Trutnov (15 km. De warme en droge zomers in Tsjechië hebben iedereen iets te bieden, of je nu houdt van sporten of liever rustig geniet van de wonderschone natuur.
Ook in de wintermaanden is dit vakantiehuis een goede keuze. Het is ideaal voor een skivakantie. Het ligt centraal ten opzichte van de grotere wintersportplaatsen in Tsjechië zoals Janské Láznì, Pec pod Snežkou en Špindleruv Mlýn. Indien er sprake is van veel sneeuwval is het vakantiehuis vanaf de doorgaande weg niet met de auto bereikbaar zijn. Er moet dan beneden bij de weg geparkeerd worden en een klein stukje de heuvel oplopen om bij het vakantiehuis te komen. Wij raden u aan naar gelang het seizoen sneeuwkettingen mee te nemen en uw auto uit te rusten met winterbanden. Het is niet toegestaan een elektrische auto op te laden via het stopcontact/systeem van de accommodatie. Je kunt ook geen huisdieren meenemen naar de accommodatie.
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.5/5

Uitstekend

7 Beoordelingen
Jan van Heerde·06 sep 2021
4.8/5
Het is een erg grote vakantiewoning en van alle gemakken voorzien. Uitstekende wifi en tv-kanalen. Alleen de Nederlandse zenders gaven onvoldoende bereik. De ontvangst op het sleuteladres was erg vriendelijk door Albert. Ook in het verdere verblijf was hij zeer behulpzaam. In de omgeving is voldoende te beleven. Ook zeer geschikt voor lange wandelingen in de directe omgeving. Voor verwarming zijn elektrische kachels beschikbaar en ook is er voldoende brandhout beschikbaar voor de houtkachel. De vakantiewoning is te bereiken via een kort vrij steil weggetje, maar blijft in een soort dal. Rondom zijn heuvels en horen nog meerdere woning bij het Belvedere park.
Meer lezenMinder lezen
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wifi
Wasmachine
Tuin
Afwasmachine
Balkon
Oven
Wasdroger
checkmark Created with Sketch.
Dvd-speler
Eettafel
checkmark Created with Sketch.
Kinderstoel
Koffiezetapparaat
Magnetron
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Centre (Vlchlabi)
15.0 km
Centre (Trutnov)
15.0 km
Golf course (Mlade Bucky)
4.0 km
General supplies (Tesco Supermarket / Lidl / Kaufland)
15.0 km
Ski slope (Mlade Bucky)
4.0 km
Ski slope (Cerny Dul & Janske Lazne)
14.0 km
Ski slope (Ped Poc Snezkau)
23.0 km
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Boekingskosten Ondersteuning bij schade Reisondersteuning Bedlinnen Servicekosten Eindschoonmaak Toeristenbelasting
Optionele services ter plaatse
BadlinnenZelf meenemen
KeukenlinnenZelf meenemen
WifiGratis
Kinderbed + Kinderstoelgratis (op aanvraag)
Goed om te weten
HuisdierenNiet toegestaan

Skigebied

The Giant Mountains

The Giant Mountains

Hoogte skigebied

1320m 550m

Stoeltjesliften

Kabelbaan1x
Stoeltjeslift8x
Sleeplift87x

Pistes

Totaal: 63km

Beginner -0km
Gemiddeld -7km
Gevorderd -0km
Expert -56km

Snowboarden

Halfpipes2x
Funparken0x
Boardercross0x
Sneeuwparken0x

Langlaufen

 Totaal: 220km

Regels en beleid
  • Aankomst
    3 PM - 7 PM
    Vertrek
    8 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • In verband met de veiligheid is het verboden een elektrische auto op te laden via het reguliere stroomnetwerk van de vakantiewoning
  • Dit vakantiehuis is één van de Belvilla Award winnaars in: 2023
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
Momenteel niet beschikbaar
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€100
per nacht
€137tot 27% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren