WIZARD MEMBER
Bij mij in de buurt
Data toevoegen
2 Gasten, 0 Huisdieren
nl
Log in / Meld je aan
Sla de zomer niet over! Boek met de Belvilla app en krijg tot 25% korting met code APPONLY
 
Download Nu!
Appartement in Steeg voor natuurliefhebbers, Steeg, Lechtal
Appartement in Steeg voor natuurliefhebbers, Steeg, Lechtal
Appartement in Steeg voor natuurliefhebbers, Steeg, Lechtal

Appartement in Steeg voor natuurliefhebbers

Steeg, Lechtal, Tyrol, Austria

4.2/5
Zeer goed8 Beoordelingen
Gratis annuleren tot 21 dagen voor aankomst
Deze aanbieding is eerder van toepassing op alle inchecken 31 Mei 2027
Deze aanbieding is geldig voor boekingen die eerder zijn gemaakt 31 Mei 2025
Uitgelicht
4 Gasten
1 Slaapkamer
1 Badkamer
Gebied: 40.0 m²
Appartement
Beschrijving
Rust en ontspanning vindt u in Steeg aan de bovenkant van de Lechtal. Aan de voet van de majestueuze lokale berg Pimig ligt het kleine dorpje Steeg op 1.122 m boven zeeniveau. De gemeente ligt in de Lechtal tussen de Lechtal en de Allgäuer Alpen aan de bekende Lechweg, een langeafstandswandelroute door de hele Lechtal naar Füssen. Zomer en winter in de Lechtal biedt alles wat u van een actieve vakantie voor twee, met familie of met vrienden mag verwachten. In de zomer kunt u een uitdagende MTB-tocht van Steeg naar Lech am Arlberg en Formarinsee maken, over 32 km met meer dan 800 hoogtemeters. Na de zware rit kunt u ontspannen in de Freiburger Hütte met een hapje en een drankje. Natuurliefhebbers kunnen ook genieten van de MTB-route naar Krabachtal of dalwandelingen langs de wilde rivier de Lech en de Lechtal Panoramaweg.
Wandelaars kunnen de Höhenweg Hägerau naar Holzgau volgen, terwijl klimmers in de klimtuin in Lechleiten zo'n 31 routes vinden. Ook op regenachtige dagen biedt Steeg genoeg te doen. In de winter: Tijd voor meer ruimte is het motto in het Tiroolse Lechtal, niet alleen bij winterwandelen of langlaufen. Vooral bij het skiën ervaren winterliefhebbers wat het betekent om te skiën zonder de klassieke clichés. Geen drukte bij de lift, geen overvolle skipistes, maar veel ruimte
Lees verder
Beoordelingen en recensies
4.2/5

Zeer goed

8 Beoordelingen
Anoeshka Blok·28 aug 2022
3.6/5
Het is een mooi, maar klein appartement. Alles wat je nodig hebt is aanwezig + extra's zoals een vaatwasser. De bedden zijn comfortabel. Het uitzicht is prachtig. Binnen 10 minuten lopen wandel je over de Lechweg. Je kan vrij reizen met de bus en krijgt vrij toegang tot een aantal activiteiten in de regio. De gastvrouw is zakelijk maar benaderbaar. Ik zou er niet snel weer naartoe gaan met kinderen. Het is klein en er is geen tuin. Op de laatste dag zouden we om 10 uur vertrekken, maar om 9.45 u stond de gastvrouw samen met schoonmaakhulp voor de deur en werden we vriendelijk doch dringend verzocht de accommodatie te verlaten. Dat was toch het meest ongastvrije afscheid dat ik in Oostenrijk heb gehad. Heel jammer
Meer lezenMinder lezen
Bekijk alle beoordelingen
Voorzieningen
Wifi
Afwasmachine
Oven
checkmark Created with Sketch.
Kitchenette
Broodrooster
Badkamer
checkmark Created with Sketch.
Stapelbed
Waterkoker
Eettafel
Tv
Koffiezetapparaat
Verwarming
Meer weergeven
Populaire bestemmingen in de buurt
Er is iets fout gegaan!
Klik hier en ontdek de directe omgeving
Populaire bezienswaardigheden
Ski area (Skigebiet Warth-Schröcken)
13.0 km
Kostenoverzicht
Prijs inclusief
Travel Support Reisondersteuning Bedlinnen handdoeken Eindschoonmaak Toeristenbelasting Keukenlinnen
Extra kosten
(niet meegenomen in getoonde prijs)
HuisdierenMax. 1; € 30.00/verblijf
Optionele services ter plaatse
Kinderbedgratis (op aanvraag)
WifiGratis

Skigebied

Warth & Schröcken

Warth & Schröcken

Hoogte skigebied

2050m 1500m

Stoeltjesliften

Kabelbaan0x
Stoeltjeslift11x
Sleeplift4x

Pistes

Totaal: 36km

Beginner -0km
Gemiddeld -28km
Gevorderd -0km
Expert -8km

Snowboarden

Halfpipes0x
Funparken1x
Boardercross1x
Sneeuwparken0x

Langlaufen

 Totaal: 18km

Regels en beleid
  • Aankomst
    4 PM - 7 PM
    Vertrek
    7 AM - 10 AM
  • Huisdieren zijn op aanvraag toegestaan. Er kunnen kosten in rekening worden gebracht.
  • Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
  • Bij boeking van beide appartementen kunnen de twee appartementen met een tussendeur gecombineerd worden tot één groot appartement.
  • Niet roken accommodatie.
Annuleringsbeleid
Gratis annuleren tot 21 dagen voor aankomst
Annuleringsvoorwaarden bekijken
Heb je vragen? Wij staan voor je klaar
Momenteel niet beschikbaar
Log nu in en krijg exclusieve deals
Inloggen
€100
per nacht
€139tot 27% korting
Check-in toevoegenCheck-out toevoegen
2 Gasten • 0 huisdieren
Meer dan 45 jaar ervaring
Belvilla is dé expert in vakantiehuizen
Beoordeeld met een 4+
Beloond met awards & reviews
60.000+ huizen in Europa
Prachtige en unieke vakantiehuizen
10+ miljoen reizigers bediend
Wij bieden een onvergetelijke ervaring